Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.10.2011 14:53:12 

ROCKOVÁNÍ S PANEM ĎÁBLEM

aktuality
   
 
 Program Ahojléta 2009

takže přátelé nezapomeňte, už tuto v sobotu jsme tu pro Vásssssss, a těšíme se na Vás.

Program vystoupení v Beňově 13.6.2009
 
18,00 N*S*O*S
19,30 Stará dobrá ruční...
21,00 ZÁVIŚ
22,30 Spocená uklízečka
24,00                     Xanax

přidány fotky z akce 8.5.-koukněte zdehttp://www.rockovanisdablem.websnadno.cz/Fotogalerie_.html
9.5.2009 - tak včera proběhlo první rockování v Nětčicích. Ten kdo tam byl,  tak mohl vidět super vystoupení tří kapel. Jako první zahráli m
ladí , nadějní XANAX, jkteří předvedli stále lepšící výkon a jsou velkým příslibem do budoucnosti. Po nich dnes již legendární stálice TCHOŘI, kteří odvedli svůj standart a ukázali svou kvalitu . Na závěr parádní, ale parádní vystoupení kapely SAURIA, která je podle mého názoru stále vyhranější, muzika se jim nádherně vlní od pomalých do rychlých pasáží, úžasná basa, šlapající bicí a do toho všeho naprosto úžasný hlas Raddona. Sauria byla opravdu skvělou tečkou za touto akcičkou.
Kdo nepřišel, může litovat, protože sál, hospoda byli připraveny velmi dobře a samozřejmě nemůžu zapomenout na naprosto profesionální práci pana zvukaře Pájy.
Díky všem, kapelám, návštěvníkům i pořadatelům a věřím, že v Beňově 13.6. se nás sejde víc a rozjedeme to neméně skvěle.
jedna velká změna v akci 8.5.2009 : bohužel kapela Grace mi odřekla, tak místo ní se mi podařilo zajistit vystoupení populární kapely  SAURIA z Dobromilic. Děkuji za pochopení.
 
 

 
TOPlist